Tarihçe

2009 yılında kurulan sektörün öncü firmalarından olan Anıl Ticaret Ankara'da, yılların vermiş olduğu birikim, güvenilir marka ve geniş ürün yelpazesiyle endüstriyel ev tipi ürünleri ve ekipmanları ayrıca gıda alanında müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirketimiz kurumsal veya toptan ihtiyaçlar için temizlikte kullanılan malzemeler, endüstriyel ve genel hijyen ürünleri, gıda ve ambalaj ürünleri başta olmak üzere bir çok alanda hizmet vermektedir. Anıl Ticaret, devlet kurumları başta olmak üzere fabrika, hastane gibi toplu tüketimin olduğu yerlere çözüm sağlamaktadır.

Müşteri memnuniyetinin önemine inanan firmamız, odak noktasını ve çalışma prensibini müşteri talepleri üzerine inşa etmiştir.

Sektörel birikimimiz, tecrübeli ve güler yüzlü personelimizle siz kıymetli müşterilerimize "En iyi ürün, en uygun fiyat" sloganıyla çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Vizyonumuz Memnun müşteri portföyümüzü sürekli geliştirerek daha iyiye daha ileriye ilkesi ile çalışmalarımıza devam ederek sektöründe en başarılı firmalar arasında yer alma vizyonu ile hareket ederiz.

Misyonumuz Çevre dostu hizmet bilinci ile gelişim ve değişimin teşvik edildiği, uygar ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak için emek harcarız.

Kalite Politikamız Sektörümüzü kapsayan tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek, fiyat ve kalitesi ile değer yaratan en kaliteli çözüm anlayışı ile hareket etmekteyiz.

hakkimizda